КІРОВОГРАДСЬКА ЄПАРХІЯ. Допомога воїнам АТО

news_big_27253Напередодні Великого посту велике місце у житті вірних Української Православної Церкви Кіровоградської єпархії  займають справи милосердя. Громада Новомиргородського благочиння не стала винятком. 8 березня прихожанами Свято-Миколаївського собору м. Новомиргорода й храмів Різдва Пресвятої Богородиці с. Турія та Листопадово було зібрано гуманітарну допомогу українським військовим, що перебувають у зоні АТО. Питаннями збору та співпраці з волонтерами займалися священики Богдан Каплун і Ярослав Кушнірчук. Всього за декілька днів релігійним громадам  вдалося зібрати продуктові набори, які стануть у пригоді нашим воїнам. Громада с. Турія надала посильну фінансову допомогу. Священики спільно з прихожанами пообіцяли не зупинятися на розпочатому і в подальшому продовжити  підтримувати українську армію.

Просимо приєднуватися до добрих справ. Бажаючі допомогти можуть надати допомогу у вигляді перерахувань на рахунок Місія «Синодальний відділ благодійності та соціального служіння» Українскої Православної Церкви ЄДРПОУ 36423695 Рахунок 26009052753840 Банк ПАТ КБ «ПРИВАТБАНК» МФО 300711 Або – КАРТА ПриватБанка: 5169 3305 0747 2303 із зазначенням платежу

За матеріалами сайту: Кіровоградської єпархії