КІРОВОГРАДСЬКА ЕПАРХІЯ. Священнослужителі міста Кіровограда передали ліки для поранених бійців АТО

news_big_295284 червня, з благословення  архієпископа Іоасафа Кіровоградського і Новомиргородського, священнослужителі міста Кіровограда у складі секретаря архієпископа Іоасафа протд. Іоанна Ганчина, голови єпархіального Відділу по взаємодії зі Збройними силами України та іншими військовими формуваннями, настоятеля храму Благовіщення Пресвятої Богородиці прот. Євгенія Назаренко та клірика Кафедрального собору Різдва Божої Матері прот. Михаїла Мартинюка передали ліки для поранених воїнів АТО. Ця справа доброчинності відбулася в рамках акції, яку проводила Кіровоградська громадська організація «Пробудження». Вся зібрана допомога буде передана 7-го червня в Кіровоградський військовий шпиталь, де сьогодні перебуває близько 60-ти військовопоранених.
Священики передали препарати першої необхідності, антибіотики та ліки для шлунково-кишкового тракту загальною кількістю біля 20-ти найменувань на суму понад п’ять тисяч гривень. Ліки закуплені на добровільні пожертви прихожан, які були зібрані, з благословення архієпископа Іоасафа, в усіх міських храмах Української Православної Церкви.

Просимо приєднуватися до добрих справ. Бажаючі допомогти можуть надати допомогу у вигляді перерахувань на рахунок Місія «Синодальний відділ благодійності та соціального служіння» Українскої Православної Церкви ЄДРПОУ 36423695 Рахунок 26001052744448 Банк ПАТ КБ «ПРИВАТБАНК» МФО 300711 Або – КАРТА ПриватБанка: 5169 3305 0747 2303 із зазначенням платежу

За матеріалами сайту: Кіровоградської єпархії