КАМЕНСЬКА ЄПАРХІЯ. Єпархіальний відділ “Церква і сім’я” оголошує про благодійну акцію

З благословення високопреосвященнішого Володимира архієпископа Каменського і Царичанського Єпархіальний відділ “Церква і сім’я” оголошує благодійну акцію  “Кроватка для малятки …”.

ОДЕСЬКА ЄПАРХІЯ. Молодіжний актив Свято-Іверського Одеського чоловічого монастиря відвідав школу-інтернат в с. Михайлівка Саратського району

12 березня 2018 року, з благословення Високопреосвященнешего Агафангела, митрополита Одеського та Ізмаїльського, молодіжний актив Свято-Іверського Одеського чоловічого монастиря на чолі з її керівником ієреєм Іоанном Скалозуб відвідали дітей Михайлівській школи-інтернат, яка знаходиться в селі Михайлівка Саратського району Одеської області.