ЗАПОРІЗЬКА ЄПАРХІЯ. «Пійди, роздай маєток твій»

26 квітня 2018 року, з благословення Високопреосвященнішого Луки, митрополита Запорізького і Мелітопольського, благочинний церков Кам’янсько-Дніпровського церковного округу, протоієрей Олег Чіквашвілі, разом з соціальною службою, за підтримки благодійного фонду «Братів Павличенко», організував роздачу 30 продуктових наборів, сім’ям які опинилися в важких життєвих обставинах.

Отець Олег зазначив: «Церква проповідує Євангеліє не тільки словами, а й справами. Тому ми вже не перший раз проводимо подібну благодійну акцію. Сьогодні багато сімей, в силу певних обставин, опинилися в скрутному фінансовому становищі, і допомоги їм чекати немає від кого. Ми зі свого боку намагаємося надати посильну підтримку таким сім’ям, показавши їм Божу любов через наші справи. Нам варто прислухатися до слів Христа, зверненим до юнака: «Піди, роздай маєток твій». Це означає не прив’язуватися серцем, готовність віддати все, що я маю, не тільки матеріальне, а й душевне, що накопичив. Поділитися з ближнім людиною. Не тільки копієчку подати, а й добре слово людині сказати – це теж поділитися і роздавати те, що я маю. В злиднях знаходимося або в багатстві, намагатися буде робити добро тим, хто цього потребує більше нас ».

За матеріалами Запорізької єпархії