На Київщині парафія УПЦ придбала автомобіль для потреб ЗСУ

У Білогородці віряни Української Православної Церкви зібрали кошти, на які придбали автомобіль для захисників України.

Настоятель Архангело-Михайлівського храму протоієрей Вячеслав Лазорик 19 січня освятив автомобіль, придбаний коштом парафіян та небайдужих людей, повідомляє mitropolia.kiev.ua.

«Після початку повномасштабного вторгнення російських військ на нашу землю, Архангело-Михайлівська парафія об’єдналася у молитві до Бога та у дієвій любові і підтримці захисників України.Автомобіль буде передано на потреби Збройних сил України для виконання бойових завдань проти російського агресора», – поділилися на парафії.

Це вже другий транспортний засіб, який релігійна громада УПЦ Білогородки надала захисникам.