Церква допомагає: історії парафій

Церква допомагає.

Історії парафій:

Свято-Вознесенський храм на Деміївці

Церковна громада Вознесенського храму на Деміївці давно відома своєю волонтерською діяльністю у столиці та далеко за її межами.

Допомога бездомним, нужденним, надання медичної допомоги, збори гуманітарної допомоги – всі ці справи милосердя багато років продовжує звершувати Вознесенська громада.

У період з початку війни волонтери та співробітники парафії продовжували надавати адресну допомогу тим, хто не може самостійно дістатися до храму.

З настанням холодів бездомні отримували теплий одяг та взуття.

Силами парафії було роздано велику кількість медикаментів та засобів особистої гігієни.

При храмі працює офтальмологічний кабінет та медпункт, де всі бажаючі можуть отримати консультацію та допомогу.

Трохи цифр про надану допомогу за минулий рік:

постраждалі на територіях, де проходили бойові дії, отримали 31 тонну продуктів харчування, 300 кг медикаментів та понад тисячу засобів особистої гігієни,

500 упаковок дитячого харчування та тонни необхідного одягу;

вимушені переселенці отримали медичні препарати на суму 615 000 грн.,

17 тис. харчових наборів і більше 16 тис. порцій гарячої їжі, а також 4 тонни одягу.

воїни-захисники ЗСУ отримали допомогу загальним обсягом понад 11 тонн.

Волонтери храму на постійній основі збирають гуманітарні вантажі постраждалим мешканцям прифронтових міст та на передову.