Гуманітарна місія вирушила на Херсонщину

Духовно-гуманітарна місія УПЦ вирушає на Херсонщину

Священнослужителі-капелани Київської, Бориспільскої, Білоцерківської та Олександрійської єпархій зібралися у Благовіщенському храмі Кропивницького.

Перед поїздкою на Херсонщину був звершений молебень перед святинями з київського храму Усіх Святих воїнів.

Віряни разом із робітниками храму зібрали кошти і придбали продукти харчування (воду, солодощі, каву, фрукти), щоб передати захисникам ЗСУ.

З 7 по 10 березня 2023 року Синодальний відділ УПЦ по взаємодії зі Збройними силами та іншими військовими формуваннями України, за участі військових священників спільно з вірянами 10 єпархій було проведено духовно-гуманітарну місію від Бахмута до півночі Харківської області.

Молилися та надали допомогу шести підрозділам, які боронять Україну на самих відповідальних напрямках: Бахмутському, Лиманському, Куп‘янському.

Допомогу медикаментами та різними медичними засобами отримали два шпиталі.

Також допомогу отримало і цивільне населення деокупованих територій.