Гуманітарна місія на схід від Волинської єпархії

Священнослужителі з Волині здійснили чергову гуманітарну поїздку на Схід України.

25-27 квітня 2023 року священники Волинської єпархії відвідали з гуманітарною місією військовослужбовців ЗСУ, які на Сході захищають нашу Батьківщину від російської агресії.

У гуманітарній поїздці участь взяли: керівник молодіжного відділу Волинської єпархії архімандрит Ілля (Вишневський), настоятель Благовіщенського ставропігійного храму міста Луцьк протоієрей Володимир Літвенчук, настоятель Христо-Різдвяного храму міста Горохів протоієрей Андрій Гаврилюк, настоятель Миколаївського храму села Смолигів протоієрей Миколай Омельчук та настоятель Миколаївського храму села Пульмо (Володимир-Волинська єпархія) протоієрей Олександр Черевко.

Волинські священники відвідали військових двох бригад ЗСУ, привітали їх із Великоднем та передали їм харчові продукти, засоби гігієни, скоби, плівку для нових бліндажів, аптечки, окопні свічки, енергетики, передачі від рідних тощо. Одному з підрозділів був переданий генератор.

Докладніше.