Столичний храм апостола і євангеліста Марка підтримує переселенців та нужденних

Парафіяни київського храму (https://markap.church.ua/) апостола та євангеліста Марка
звершують соціальне служіння у допомозі одиноким та літнім людям, сиротам, багатодітнім та малозабезпеченим сім’ям, хворим та людям з інвалідністю, вимушеним переселенцям та людям, які постраждали від воєнних дій, вдовам, які втратили своїх чоловіків на фронті та усім нужденним.

21 травня громада роздала 220 продуктових наборів для малозабезпечених сімей та внутрішньо переміщених осіб.

«Служіння ближнім і творіння добрих справ в ім’я Христове – є основою соціальної поведінки кожного християнина і громади християн в їх соборності. Це відкриває необхідність і перспективу соціального служіння Церкви.
Дякуємо Богу та щедрим прихожанам, що долучаються до доброї справи», – діляться на парафії.