У Кременчузі парафіяни УПЦ виготовили та передали маскувальні сітки та продукти військовим

Глава єпархіального відділу по взаємодії з ЗСУ Кременчуцької єпархії, настоятель храму святого мученика Іоанна Воїна протоієрей Костянтин Маслов поділився у Фейсбук новиною про допомогу на передову.

«Продовжуємо допомагати нашим захисникам! Передали 8 маскувальних сіток, смаколики, для військової каплички – підсвічник. Дякую парафіянам міста, та усім небайдужим, хто долучається до збору допомоги», – зазначив священник.

У кінці березня громада передала 10 маскувальних сіток захисникам.

Долучитися до волонтерської діяльності парафії можна, принісши допомогу у храм: м. Кременчуг, вул.Квітки Цісик 20-А

Підтримати донатом: