СЄВЄРОДОНЕЦЬКА ЄПАРХІЯ. Кошти зібрані на благодійному концерті «Улюблені оперні арії, романси і пісні» перерахували 59-му військовому мобільному госпіталю м. Сєвєродонецька (ОНОВЛЕНО)

2 квітня 2018 року всі добровільні пожертвування, які були зібранні на благодійному концерті «Улюблені оперні арії, романси і пісні» викладача вокалу Полтавської місіонерської духовної семінарії Віти Вікторівни Гажали, були відправлені 59-му військовому мобільному шпиталю Збройних Сил України м. Сєвєродонецька, для наших співвітчизників, які перебувають там на лікуванні.

ЧЕРНІВЕЦЬКО-БУКОВИНСЬКА ЄПАРХІЯ. У Святогірській Лаврі брали гуманітарну допомогу

2 квітня в Святі Гори був доставлений черговий вантаж гуманітарної допомоги, призначеної для утримання вимушених переселенців, які проживають в Святогорського монастиря і в місті Святогорську.

ВІННИЦЬКА ЄПАРХІЯ. Вінницькі православні «молодіжки» заробляють гроші на благодійність (ФОТОРЕПОРТАЖ)

1 квітня, в день свята входу Господнього в Єрусалим, біля вінницького храму Стрітення Господнього відбувся традиційний благодійний ярмарок, який провели члени православних «молодіжок» м. Вінниці. Усі виручені кошти підуть на привітання дітей-сиріт зі святом Світлого Христового Воскресіння.

ВІННИЦЬКА ЄПАРХІЯ. “Священики передали гуманітарну допомогу бійцям і мешканцям будинку милосердя на Донеччині”

З 25 по 29 березня тривала чергова поїздка капеланів-волонтерів Вінницької єпархії на схід України. Для протоієрея Анатолія Кузнєцова це було вже 40-е відвідування зони бойових дій. Його супроводжували протоієрей Василій Августінов та протоієрей Олексій Волков. Священики доставили на Донеччину майже 6 тон гуманітарної допомоги від духовенства та вірян, а також …