СУМСЬКА ЄПАРХІЯ. В Охтирку завітали діти з Донбасу

230 травня 2016 року діти з Мар’їнки і Красногорівки завітали до Охтирки для участі в святкуванні Дня захисту дітей. Школярі з Донбасу прийшли до Покровського собору де їх зустрів настоятель протоієрей Євгеній Сопіга. Розказавши діткам про історію храму та обрітення Охтирської чудотворної ікони Божої Матері та взагалі про православну віру, отець Євгеній запропонував всім помолитись за мир в Україні. Настоятель собору привітав дітей зі святом, кожній дитині подарував образ Слобожанської святині і побажав їм заступництва Божої Матері та миру в нашій державі.

Просимо приєднуватися до добрих справ. Бажаючі допомогти можуть надати допомогу у вигляді перерахувань на рахунок Місія «Синодальний відділ благодійності та соціального служіння» Українскої Православної Церкви ЄДРПОУ 36423695 Рахунок 26001052744448 Банк ПАТ КБ «ПРИВАТБАНК» МФО 300711 Або – КАРТА ПриватБанка: 5169 3305 0747 2303 із зазначенням платежу

За матеріалами сайту: Сумської єпархії