ЧЕРКАСЬКА ЄПАРХІЯ. З панахидного столу – на передову

Практично усі продукти, які парафіяни принесли сьогодні, у Вселенську поминальну суботу до Покровського собору Сміли, відправляються до українських воїнів в зону бойових дій на схід нашої держави.

Першу партію вантажу забрали волонтери Смілянсько-Кам’янської організації ветеранів Повітрянодесантних військ. Голова цієї організації Микола Цибуленко висловив щиру вдячність настоятелю Покровського храму протоієрею Петру Дмитруку за активне сприяння волонтерському рухові й постійну матеріальну і духовну допомогу українським воїнам. Зауважимо, що клірик цього собору протоієрей Миколай Середич є також священиком-волонтером, постійно виїжджає у зону АТО. Вантаж буде доставлений безпосередньо до черкащан, які служать в районах Авдіївки, Волновахи, Попасної тощо.
Друга партія продуктів відправляється уночі проти понеділка також в район бойових дій: його везуть священики-волонтери із Городища Богдан Жигало і Михайло Негер. Разом з ними виїжджає керівник прес-служби Черкаської єпархії.

За матеріалами: Черкаської єпархії