ГОРЛІВСЬКА ТА СЛОВ’ЯНСЬКА ЄПАРХІЯ. Священик здійснив таїнство Причастя в будинку для літніх людей міста Торецькому (Дзержинськ)

Настоятель Климентівського храму протоієрей Олександр Франтовський відвідав територіальний центр соціального обслуговування при центральній міській лікарні. Тут проживають люди, яким потрібна соціальна, моральна і духовна допомога. Під час Великого посту отець Олександр зробив для жителів центру таїнства Сповіді і Причастя, поговорив з кожним, хто хотів почути слово Боже, відповів на хвилюючі питання.

Священик не перший рік зміцнює у вірі підопічних будинку престарілих, прикутих до ліжка, не мають можливості прийти в храм. Допомагають йому в цьому служінні співробітниці територіального центру, які на прохання ветеранів читають їм молитви, псалми, акафісти. Священик впевнений, що такий взаємозв’язок храму і соціального закладу приносить добрі духовні плоди.

За матеріалами: Горлівської та Слов’янської єпархії