Відділом надано допомогу сім’ям, в яких виховуються діти і молодь з інвалідністю

26 квітня, Синодальний відділ Української Православної Церкви з соціально-гуманітарних питань надав допомогу у вигляді продуктових наборів для 55 сімей, які знаходяться на обліку у Центрі соціально-психологічної реабілітації Солом’янського району.

Центр звернувся про допомогу до Голови Синодального відділу Української Православної Церкви з соціально-гуманітарних питань протоієрея Сергія Екшияна, який багато років співпрацює з Центром.

Сім’ям, в яких виховуються діти і молодь з інвалідністю завжди непросто справлятися з викликами життя. Під час карантину таких викликів стає в рази більше. Збільшуються тривоги за здоров’я, за фінансову спроможність та додається багато інших складних переживань. Ізоляція сприяє погіршенню настрою та загального стану. Це не просто слова, а підтверджені життєві факти. Це сумні історії виживання.

Від імені батьків Центр соціально-психологічної реабілітації подякував Синодальному відділу УПЦ за підтримку та багаторічну співпрацю!